Sterling silver mother of pearl oval cufflinks
Sterling silver mother of pearl oval cufflinks
Product-code: 3187
Understated with a timeless elegance. We've polished mother of pearl into oval cabochons to show off its organic beauty and placed it in a simple, contemporary sterling silver setting.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3187 |
| Weight | 5.1g |
| Material | sterling silver |
| Stone | mother of pearl |
| Weight Per Cufflink | 5.1 |
| Length | 15mm |
| Width | 20mm |
| Depth | 3mm |
| Dimensions | 15 × 20 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -