Sterling silver diamond tie slide
Sterling silver diamond tie slide
Product-code: 3104
One of our classic tie sides, an ever popular choice. Slimline and made in solid sterling silver, a diamond gives an extra luxurious touch.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3104 |
| Weight | 7.3g |
| Material | Sterling Silver |
| Stone | diamond |
| Length | 55mm |
| Width | 7mm |
| Depth | 7mm |
| Dimensions | 55 × 7 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -