Sterling silver oyster shell butterfly bookmark
Sterling silver oyster shell butterfly bookmark
Product-code: 2647
**THIS IS NOW DISCONTINUED, IT IS AVAILABLE IN A MINIMUM ORDER OF 10** We've selected just the right shades of shell and painstakingly hand carved them to capture the beauty and texture of a butterfly perfectly. The sterling silver setting has the same level of detail. An exquisite clip style bookmark.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 2647 |
| Weight | 11.9g |
| Material | sterling silver |
| Stone | oyster shell |
| Length | 60mm |
| Width | 25mm |
| Depth | 1mm |
| Dimensions | 60 × 25 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -