Sterling silver diamond cross
Sterling silver diamond cross
Product-code: 3127
Discreet and pretty. This little cross features a diamond in a starburst illusion setting to enhance its sparkle. Handmade in sterling silver, it's ideal for young children through to adults.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3127 |
| Weight | 3.1g |
| Material | Sterling Silver |
| Chain Type | curb |
| Stone | Diamond |
| Chain Length | 16 |
| Length | 26mm |
| Width | 15mm |
| Depth | 1mm |
| Dimensions | 26 × 15 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -