Sterling silver Mercedes cufflinks
Sterling silver Mercedes cufflinks
Product-code: 3348
Proudly sporting the Mercedes badge, these cufflinks are as sleek as the car they represent. Perfectly crafted in sterling silver with an easy- to-fasten swivel back fitting. Naturally popular with Mercedes' owners, they're equally coveted by those with a passion for the pursuit of excellence.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3348 |
| Weight | 3.6g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 3.6 |
| Length | 15mm |
| Width | 15mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 15 × 15 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -