Sterling silver enamel BMW cufflinks
Sterling silver enamel BMW cufflinks
Product-code: 3345
Proudly sporting the famous BMW badge, these cufflinks are as distinctive as the car they represent. We've lovingly crafted them in sterling silver with immaculate enamel detail. A modern T bar completes these novelty cufflinks.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3345 |
| Weight | 4.9g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 4.9 |
| Length | 16mm |
| Width | 16mm |
| Depth | 2mm |
| Diameter | 15mm |
| Dimensions | 16 × 16 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -