Sterling silver feature hallmarked oval cufflinks
Sterling silver feature hallmarked oval cufflinks
Product-code: 2852
Feature hallmarks are one of our most popular cufflink designs. We've stamped four official hallmarks in ovals of sterling silver to create a classic cufflink that will never date. With a T-bar swivel back.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 2852 |
| Weight | 6g |
| Material | sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 6g |
| Length | 12mm |
| Width | 18mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 12 × 18 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -