Sterling silver heart diamond-set keyring
Sterling silver heart diamond-set keyring
Product-code: 3015
**THIS IS NOW DISCONTINUED, IT IS AVAILABLE IN A MINIMUM ORDER OF 10** A sweet solid sterling silver heart trinket set with a diamond. Although this is designed to be a keyring, it’s almost too pretty to be kept hidden away and doubles up beautifully as a handbag charm.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3015 |
| Weight | 20.6g |
| Material | sterling silver |
| Diameter Ring | 3cm |
| Stone | diamond |
| Birthstone | April |
| Length | 5cm |
| Dimensions | 5 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -