Sterling silver ingot bar cufflinks
Sterling silver ingot bar cufflinks
Product-code: 3040
Fabulously tactile. Ingot shaped cufflinks smoothly modelled in sterling silver with a T-bar swivel fastening.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3040 |
| Weight | 8.9g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 8.9g |
| Length | 22mm |
| Width | 8mm |
| Depth | 4mm |
| Dimensions | 22 × 8 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -