Sterling silver mother of pearl double-sided cuffflinks
Sterling silver mother of pearl double-sided cuffflinks
Product-code: 2924
Shimmering style. These double-sided oval cufflinks beautifully showcase the lustre of mother of pearl. Set in sterling silver with a chain link.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 2924 |
| Weight | 3.5g |
| Material | sterling silver |
| Stone | mother of pearl |
| Weight Per Cufflink | 3.5 |
| Length | 16mm |
| Width | 10mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 16 × 10 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -