Sterling silver mother of pearl oval pill box
Sterling silver mother of pearl oval pill box
Product-code: 2483
A hinged oval pill box inlaid with iridescent mother of pearl. Highly decorative as well as functional. Handcrafted. **THIS PRODUCT IN A MINIMUM ORDER OF 10PIECES**
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 2483 |
| Weight | 19.5g |
| Material | Sterling Silver |
| Stone | Mother of Pearl |
| Width | 37mm |
| Height | 30mm |
| Depth | 14mm |
| Dimensions | 37 × 30 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -