Sterling silver plain oval cufflinks
Sterling silver plain oval cufflinks
Product-code: 2825
Timeless simpicity. Oval-shaped cufflinks in sterling silver with a T-bar swivel fastening. Perfect for office or evening, a wardrobe staple for every man.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 2825 |
| Weight | 6g |
| Material | sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 6 |
| Width | 18mm |
| Height | 12mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 18 × 12 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -