Sterling silver plain rectangular cufflinks
Sterling silver plain rectangular cufflinks
Product-code: 2808
A serious rectangle of sterling silver with a traditional chain link. A contemporary take on a classic design.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 2808 |
| Weight | 4.2g |
| Material | sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 4.2 |
| Width | 18mm |
| Height | 10mm |
| Depth | 1.4 |
| Dimensions | 18 × 10 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -