Sterling silver satin finish square cufflinks
Sterling silver satin finish square cufflinks
Product-code: 3259
A satin finish on the central stripe of these cufflinks gives a subtle surface lustre and works beautifully with the surrounding polished sections. Made in sterling silver with a contemporary T bar.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3259 |
| Weight | 5.5g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 5.5g |
| Length | 15mm |
| Width | 15mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 15 × 15 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -