Sterling silver pink shell chequered cufflinks
Sterling silver pink shell chequered cufflinks
Product-code: 3256
**THIS PRODUCT IS NOW DISCONTINUED. IT IS AVAILABLE IN A MINIMUM ORDER OF x10** Each square of pink pearl has been meticulously hand carved and individually set in a chequered effect for these sterling silver cufflinks. Who says pink is for girls?
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3256 |
| Weight | 6.2g |
| Material | sterling silver |
| Stone | shell |
| Weight Per Cufflink | 6.2g |
| Length | 15mm |
| Width | 15mm |
| Depth | 3mm |
| Dimensions | 15 × 15 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -