Sterling Silver Bullet Gold Plated Cufflinks
Sterling Silver Bullet Gold Plated Cufflinks
Product-code: 3610
These bullet-shaped cufflinks are ideal for formal and casual wear. Perfectly versatile in two-tone, they’re immaculately crafted in sterling silver and gold plating. Fastening with a secure swivel back, these are wear-with-all cufflinks that are destined to become a firm accessory favourite.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3610 |
| Weight | 5.5g |
| Material | Sterling silver / Gold Plated |
| Weight Per Cufflink | 5.5 |
| Length | 7mm |
| Width | 24mm |
| Depth | 7mm |
| Dimensions | 7 × 24 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -