Sterling silver wavy link cufflinks
Sterling silver wavy link cufflinks
Product-code: 3441
**THIS ITEM IS NOW DISCONTINUED, BUT IS AVAILABLE IN A MINIMUM ORDER OF 10 PIECES** A really clever effect and so beautifully tactile. Handcrafted cufflinks with a contemporary T bar.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3441 |
| Weight | 5g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 5 |
| Length | 17mm |
| Width | 13mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 17 × 13 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -