Sterling Silver Double Shooting Cufflinks
Sterling Silver Double Shooting Cufflinks
Product-code: 3605
These cufflinks will add a masculine edge to any style. Combining sterling silver and gold plating, the cufflinks are perfectly detailed in a shot gun cartridge design and are joined with a classic chain. A standout pair of cufflinks that’s sure to command attention.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3605 |
| Weight | 6.4g |
| Material | Sterling silver / Gold Plated |
| Length | 5mm |
| Width | 20mm |
| Size Per Cufflink | 4.8 |
| Depth | 7mm |
| Dimensions | 5 × 20 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -