Sterling Silver Graduation Cufflinks
Sterling Silver Graduation Cufflinks
Product-code: 3600
These graduation cufflinks are the ideal way to celebrate a great result. Immaculately handmade in sterling silver, they’re a perfect replica of an academic mortarboard. Destined to be forever treasured, these sterling silver graduation cufflinks fasten securely with a swivel back.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3600 |
| Weight | 4.7g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 4.7 |
| Length | 20mm |
| Width | 20mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 20 × 20 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -