Sterling Silver Knot Cufflinks
Sterling Silver Knot Cufflinks
Product-code: 3588
A perennial favourite, these stylish cufflinks boast a classic knot design. Created in the beauty of sterling silver, these knot cufflinks will withstand fleeting fashion trends and will take his look from the ordinary to the extraordinary. Handmade and finished with a secure swivel back.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3588 |
| Weight | 3.7g |
| Material | Sterling silver |
| Weight Per Cufflink | 3.7g |
| Length | 13mm |
| Width | 13mm |
| Depth | 13mm |
| Dimensions | 13 × 13 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -