Sterling silver diamond cufflinks
Sterling silver diamond cufflinks
Product-code: 3368
Totally refined. Sterling silver rectangular cufflinks with just a touch of diamond sparkle. A clever starburst setting gives the illusion of a larger stone.
Additional Notes
| Handmade | |
| Gift boxed | |
| SKU | 3368 |
| Weight | 6.5g |
| Material | sterling silver |
| Stone | diamond |
| Weight Per Cufflink | 6.5 |
| Birthstone | April |
| Length | 18mm |
| Width | 12mm |
| Depth | 2mm |
| Dimensions | 18 × 12 mm |
Some Of Our Popular Retailers
+44 (0)1279 730307
0 items -